Skip to content

ZPĚV

Samozřejmostí je nahrávání zpěvu. Váš hlas nahrajeme na mikrofony, které se k charakteristice Vašeho hlasu budou hodit nejvíce. Nejčastěji nahráváme na mikrofon RODE NTK s jednopalcovou pozlacenou membránou. Tento mikrofon zajistí ultra nízký šum a nabere hlas tak, aby se s ním našim zvukařům pracovalo při masteringu co nejlépe.

sing
gv_kancl-68

hudba

Nechcete čerpat z veřejných hudebních knihoven, ale potřebujete hudbu k vašemu projektu? Vyrobíme vám na míru hudební znělku, jingle, nebo instrumentální podklad. Postaráme se o to, aby hudba souzněla s videem. Pokud už máte hudbu v hlavě, můžete si ji nahrát právě u nás. Naše nahrávací komora je dost velká a navíc disponujeme mikrofony AKG C1000S, RODE NT5 a NTK pro nahrávání většiny nástrojů.

mluvené slovo

Hledáte studio pro výrobu reklamních spotů do rádia, hlasů telefonních automatů, audioknihy nebo voiceoverů do videa? Jsme tu pro vás!

Reklamní spoty:
Pomůžeme s vytvořením scénáře, zajistíme vhodné hlasy a nahrávku, doplníme sound design a hudbu a připravíme spot k odeslání do rádia. Každý spot bude mít svůj vlastní rodokmen.

Telefonní automaty:
Nahrajeme hlas podle vašeho scénáře a provedeme potřebné úpravy nahrávky.

Audioknihy:
Vašim knihám dodáme audio podobu s vybraným hlasem herce.

Voiceover:
Nabízíme voiceover místo dlouhých textů pro sdělení informací v obraze.

WhatsApp Image 2024-02-21 at 14.54.51
P1001728

dabing

Český dabing už je téměř naší kulturní památkou. My ji rozhodně kazit nechceme a proto se do něj ponoříme naplno. K vašemu projektu uděláme casting, zajistíme vhodné hlasy, pokud bude potřeba i překlad. Dabing zrežírujeme a vše doladíme k vaší spokojenosti. Ceny za dabing jsou smluvní.

mix & master

Každá nahrávka potřebuje smíchat tak, aby zněla dobře na všem. O to se postaráme. Ať už půjde o jednoduchou nahrávku, nebo hudební nahrávku, budeme se snažit ať z našeho studia vyjdete spokojeni. Nahrávky nahrané u nás zkompletujeme a předáme k vašim rukám.

Ozvučení videa
Součástí naší nabídky je i mix videa a sound design. Máte špičkový obraz, ale do zvuku se dvakrát nehrnete? Dodejte nám váš rozpracovaný projekt, my k němu dodáme zvukové efekty a celé video smícháme, aby lahodilo uchu každého diváka. Cena za ozvučení videa je smluvní.

mix-master
youngW

hudební klip

Chcete ke svému songu kvalitní videoklip ? Protože se studio nachází v produkční společnosti George Vision, vyrobíme vám profesionální videoklip podle vašich představ. Máme za sebou dlouholetou zkušenost v oblasti produkce i postprodukce. Vymyslíme scénář, zajistíme účinkující, režii a vše dotvoříme tak aby video zvýraznilo obsah vaší písně.

+420 774 084 899
info@studiovolomouci.cz
www.studiovolomouci.cz
Nová Ulice
779 00, Olomouc

© George Vision s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.