Skip to content

ZPĚV

Samozřejmostí je nahrávání zpěvu. Váš hlas nahrajeme na mikrofony, které se k charakteristice Vašeho hlasu budou hodit nejvíce. Nejčastěji nahráváme na mikrofon RODE NTK s jednopalcovou pozlacenou membránou. Tento mikrofon zajistí ultra nízký šum a nabere hlas tak, aby se s ním našim zvukařům pracovalo při masteringu co nejlépe.

sing
gv_kancl-68

hudba

Nechcete čerpat z veřejných hudebních knihoven, ale potřebujete hudbu k vašemu projektu? Vyrobíme vám na míru hudební znělku, jingle, nebo instrumentální podklad. Postaráme se o to, aby hudba souzněla s videem. Pokud už máte hudbu v hlavě, můžete si ji nahrát právě u nás. Naše nahrávací komora je dost velká a navíc disponujeme mikrofony AKG C1000S, RODE NT5 a NTK pro nahrávání většiny nástrojů.

mluvené slovo

Hledáte studio, které vám vyrobí reklamní spot do rádia, hlas telefonního automatu, audioknihu, nebo voiceover do videa? Tady jste správně.

Reklamní spoty
Pro vaše reklamní spoty vymyslíme scénář nebo pomůžeme s dosavadním scénářem, seženeme vhodné hlasy a celý spot nahrajeme. Výsledek doplníme o sound design, hudbu a spot připravíme k odevzdání pro rádia. Ke každému spotu dodáme i rodný list.

Telefonní automaty
Potřebujete hlas telefonního automatu? Podle vámi dodaného scénáře nahrajeme herce, nebo některého z vašich zaměstnanců a nahrávku upravíme.

Audioknihy
Jste spisovatel, nebo vlastníte nakladatelství? Vašim knihám dodáme duši v podobě audio nahrávky. V případě zájmu vybereme hlas herce, který se ke knize bude hodit.

Voiceover
Texty už dnes nikdo nečte. Pokud si nechcete kazit video dlouhými texty ale přesto potřebujete divákům sdělit spoustu informací, voiceover je tou správnou volbou.

P1001728

dabing

Český dabing už je téměř naší kulturní památkou. My ji rozhodně kazit nechceme a proto se do něj ponoříme naplno. K vašemu projektu uděláme casting, zajistíme vhodné hlasy, pokud bude potřeba i překlad. Dabing zrežírujeme a vše doladíme k vaší spokojenosti. Ceny za dabing jsou smluvní.

mix & master

Každá nahrávka potřebuje smíchat tak, aby zněla dobře na všem. O to se postaráme. Ať už půjde o jednoduchou nahrávku, nebo hudební nahrávku, budeme se snažit ať z našeho studia vyjdete spokojeni. Nahrávky nahrané u nás zkompletujeme a předáme k vašim rukám.

Ozvučení videa
Součástí naší nabídky je i mix videa a sound design. Máte špičkový obraz, ale do zvuku se dvakrát nehrnete? Dodejte nám váš rozpracovaný projekt, my k němu dodáme zvukové efekty a celé video smícháme, aby lahodilo uchu každého diváka. Cena za ozvučení videa je smluvní.

mix-master
P1001594

hudební klip

Chcete ke svému songu kvalitní videoklip ? Protože se studio nachází v produkční společnosti George Vision, vyrobíme vám profesionální videoklip podle vašich představ. Máme za sebou dlouholetou zkušenost v oblasti produkce i postprodukce. Vymyslíme scénář, zajistíme účinkující, režii a vše dotvoříme tak aby video zvýraznilo obsah vaší písně.

+420 774 084 899
info@studiovolomouci.cz
www.studiovolomouci.cz
Nová Ulice
779 00, Olomouc

© George Vision s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.